Netia Internet Światłowodowy. 3 miesiące za Darmo!

MAX 300

Zawiera

Internet Max

3 miesiące za Darmo!

Umowa na

24 miesiące

Opłaty

3 miesiące: 0 zł

Od 4 miesiąca: 50 zł Podane kwoty uwzględniają rabaty za udzielenie zgód marketingowych (5zł / msc) oraz zgodę na fakturowanie w formie elektronicznej (5 zł/msc)

MAX 600

Zawiera

Internet Max

3 miesiące za Darmo!

Umowa na

24 miesiące

Opłaty

3 miesiące: 0 zł

Od 4 miesiąca: 60 zł Podane kwoty uwzględniają rabaty za udzielenie zgód marketingowych (5zł / msc) oraz zgodę na fakturowanie w formie elektronicznej (5 zł/msc)

MAX 1000

Zawiera

Internet Max

3 miesiące za Darmo!

Umowa na

24 miesiące

Opłaty

3 miesiące: 0 zł

Od 4 miesiąca: 70 złPodane kwoty uwzględniają rabaty za udzielenie zgód marketingowych (5zł / msc) oraz zgodę na fakturowanie w formie elektronicznej (5 zł/msc)

Dodatkowo w zestawie:

image

Router WiFi Netia Spot za 0zł

Router Wi-Fi dostajesz od nas bezpłatnie na czas trwania umowy
Bezprzewodowy Internet w całym domu i przewodowe połączenie bez opóźnień.Cyfrowy dom, czyli współdzielenie plików i strumieniowanie multimediów.Łatwa i szybka instalacja.

Dodatkowe informacje

Prezentowana oferta Netii S.A.: „Nowa rozrywka III” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Prezentowana oferta nie uwzględnia cen za Usługi dodatkowe. Warunkiem korzystania z Promocji jest zamówienie Usługi Internetowej z Usługą Bezpieczny Internet 2. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne na stronie netia.pl
image